این خیابان‎ در کنار رشد و توسعه شهری، حال و هوای قدیمی خود را حفظ کرده‎ و به یکی از مناطق بسیار خوب برای زندگی تبدیل شده ‎است.

خرید آپارتمان در سهروردی شمالی

  

تهران دارای محله‎ها و خیابان‎های  اصیل و قدیمی است که به رغم تمام ازدحام موجود در این شهر هنوز هم فرصت  زندگی آرام و دلپذیر را برای ساکنین خود حفظ کرده است. یکی از این  خیابان‎های اصیل پایتخت خیابان سهروردی است.

موقعیت جغرافیایی و دسترسی ها

به گزارش مجله پیام دلتا،  این خیابان که به دو بخش سهروردی شمالی و جنوبی تقسیم شده؛ یکی از  خیابان‎های منطقه 7 تهران است، که به اسم شهاب الدین سهروردی فیلسوفِ معروف  ایرانی نامگذاری شده است.

خیابان سهروردی به لحاظ گستردگی شهری از  پل سید خندان آغاز و به خیابان بهار شیراز منتهی می‎شود و در طول مسیر خود  از خیابان‎ها و محله‎های بسیار زیبایی عبور می‎کند که می‎توانند انتخاب  مناسبی برای خرید آپارتمان در تهران محسوب شوند.

همان‎طور که می‎دانید این خیابان در  محدوده‎ی طرح ترافیک واقع شده، اما قسمت شمالی آن که به اسم سهروردی شمالی  نامگذاری شده از این قاعده مستثنا بوده و اهالی ساکن در این محدوده تنها  مم به رعایت قوانین مربوط به طرح زوج و فرد هستند.

همچنین با افتتاح خط متروی سهروردی مشکل  تردد در این ناحیه به کلی برطرف شده و اهالی محل به راحتی با استفاده از  این مترو می‎توانند به سایر مناطق شهر دسترسی داشته باشند. ایستگاه متروی  سهرودی و ایستگاه متروی شهید قدوسی در این محله قرار دارد و ایستگاه متروی  مصلی و ایستگاه متروی شهید بهشتی و ایستگاه متروی مفتح و ایستگاه متروی هفت  تیر در نزدیکی این محله واقع شده است.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که زندگی در  محله‎های قدیمی را دوست دارید می‎توانید با خرید آپارتمان در سهروردی  شمالی این حس را تجربه کنید. همچنین این خیابان اصیل با تنوع بافت ساخت و  سازی که دارد توانسته است رضایت ساکنینی را که زندگی در آپارتمان‎های لوکس و  زیبا را دارند نیز تامین کند.

فضای سبز و امکانات تفریحی

وجود پارک‎ها و منابع غنی فضای سبز طبیعی  موجود در این محله نیز یکی دیگر از ویژگی‎های مثبت آن به شمار می‎آید. در  این محدوده علاوه بر پارک‎های درون محله‎ای، پارک‎های بزرگی همچون بوستان  اندیشه وجود دارد که در حد فاصل خیابان شریعتی و سهرودی واقع شده است؛  بنابراین برای بهرمندی اهالی منطقه از فضای سبز و محیطی شاداب هیچ محدودیتی  وجود ندارد.

با تمام این اوصاف خیابان سهروردی یکی از  خیابان‎هایی است که با داشتن تمام ویژگی های یاد شده محیط خوبی را برای  خرید یا رهن و اجاره آپارتمان به وجود آورده است و با خرید آپارتمان در  سهروردی شمالی می‎توان از امکانات موجود محلی ذکر شده استفاده کرد.

برای دیدن املاک بیشتر در سهروردی شمالی ایــــنجـــا کلیک کنید.

همچنین بخوانید:

خرید آپارتمان ارزان در شمال غربی تهران 

خرید آپارتمان با 400 میلیون در منطقه 2 تهران 

خرید آپارتمان در مرزداران ؛ انتخابی متفاوت برای خانه دارشدن! 

داشتن آپارتمانی رویایی با خرید خانه در فرشته ! 

دسترسی خوب شهری با خرید خانه در هفت تیر! 

معماری خاص خانه چندضلعی در ژاپن

دکوراسیون پاییزی را به خانه خود مهمان کنید

جدیدترین موقعیت‎ های رهن آپارتمان در منطقه 7 تهران

سهروردی ,آپارتمان ,خیابان ,متروی ,ایستگاه ,شمالی ,خرید آپارتمان ,ایستگاه متروی ,در این ,و ایستگاه ,آپارتمان در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بانه بازارچه آشپزی کیانا متوسطه یار ILIYA OMIDIEIAN بررسی و تحلیل ادیان و اعتقادات مجله خبری روز دیزاین دانلود طرح بوم(برنامه ویژه مدرسه) گاه نوشت های یک ترمکی فارس نتورک برنامه نویس PHP